Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!
Контакти

Контакти

Видавництво "Штучка" — молода амбіційна команда небайдужих професіоналів. Було засновано у 2017 році. Але одразу ж ми стрімко кинулися заповнювати прогалини у виданнях світової дитячої пригодницької літераури українською та російською мовами. Так, виявляється, що далеко не всі книги, а то й автори взагалі, доступні вітчизняним читачам. Особливо недостача якісного матеріалу для читання відчувається у дитячій літературі та у літературі для підлітків. Попри велику кількість сучасних молодих талановитих авторів, класичні твори ніколи не втратять свою актуальність. Навіть через сотні років загальнолюдські цінності та досвід предків можуть чомусь навчити молоде покоління.

Сучасні реалії вимагають сучасних рішень. Наша молодь вже майже відмовилась від паперових книг, не ходить до бібліотек. Хоча, ми віримо, в них не згасла тяга до серйозної літератури. Тому в першу чергу наше видавництво націлене на випуск електронних книжок та аудіокнижок — це не тільки дешевше, але й значно скорочує шлях до читача.

У нашому магазині замовлення можна сплатити карткою Приватбанк. Повернення товару здійснюється в межах чинного законодавства України.

Наша команда:

Сергей
Сергій Савостін
директор
Оксана
Оксана Савостіна
головний редактор

Звертайтеся до нас будь-яким способом:

BEGIN:VCARD VERSION:3.0 FN:Оксана Савостіна N:Савостіна;Оксана EMAIL;TYPE=INTERNET:[email protected] TITLE:Головний редактор ORG:Видавництво "Штучка" URL:https://thing.com.ua/ X-SKYPE:thing.com.ua END:VCARD

[email protected]

thing_com_ua

thing.com.ua

Ми у соц. мережах:

Facebook Instagram

Часи роботи:

З понеділка по п'ятницю з 9 ранку до 6 вечора.

Свідоцтво про реєстрацію суб'єкта видавничої діяльності та розповсюджувача видавничої продукції в Україні ДК6091.

Відправити повідомлення