Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!

Гаррі Терстон Пек

Мейбл та таємна мова звірів

Мейбл та таємна мова звірів
Оригінальна назва: The Adventures of Mabel.
Жанр: книжки про тварин, пригоди, фентезі.

Книжка про пригоди п’ятирічної дівчинки Мейбл, що живе в сільскій хатинці з бабусею та молодшим братом Уолтером. Одного разу вона йде до лісу по малину і там врятовує Королеву ящірок, яка несподівано наділяє її дивним даром розуміти та розмовляти з будь-якими тваринами та птахами. Варто їй посвистіти особливим чином — і на цей поклик відгукуються усі крилаті та хвостаті мешканці лісу та навколишніх ферм. Дівчинка заводить дружбу із жабами, мишами, конячкою та вірним собакою; приборкує впертого козла та відлякує від дому грабіжників — і все це їй вдається не стільки через її суперздібності, скільки завдяки вродженій доброті, кмітливості, терпінню та вмінню звертатися по допомогу.

Мейбл подає приклад усім маленьким дівчинкам, як зростати сміливою та відповідальною, але в той же час не забувати мріяти та дивитися на світ із широко, по-дитячому відкритими очами.

Книжка чудово підійде для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Про автора

Гаррі Терстон Пек (24 листопада 1856 р. – 23 березня 1914 р.) був американським філологом, письменником, редактором та літературним критиком.

 


Ілюстратор: Олександра Тютюнник.
Переклад: Оксана Савостіна.
Об'єм: 164 сторінки.