Видавництво «Штучка»

Ви ще нічого не обрали у кошик!

Кетрін Пайл

Матінка Кряква та шестеро каченят

Матінка Кряква та шестеро каченят
Оригінальна назва: Six Little Ducklings.
Жанр: пригоди, від 2 до 5, книжки про тварин.

«Матінка Кряква та шестеро каченят» — це напрочуд добра книжка для тих, хто сумує за чарівністю та простотою сільського життя, наївності дитинства, тупоту маленьких ніжок і радощам відкриттів, з якими кожного дня стикаються маленькі учасники цих історій. В дусі «Кролячих історій» Женев’єви Юр’є книжка розповідає про пригоди шістьох каченят, що живуть на березі річки та досліджують світ навколо себе під турботливим крилом своєї мами, Матінки Крякви. На маленьких читачів чекають зустрічі зі звичайними та незвичайними лісовими мешканцями та вміло завуальована мораль наприкінці кожної історії. Вони стануть до душі тим, хто полюбляє історії про тварин.

Це найкраща казка на ніч або подарунок на день народження дитини, особливо якщо вона любить почитати про пригоди із добрим кінцем!

Про автора:

Кетрін Пайл (23 листопада 1863 р. – 19 лютого 1938 р.) — американська художниця, поетеса та авторка дитячих книжок. Народилася та виросла у творчій родині (одним з її трьох братів був Говард Пайл — відомий художник та письменник).

Стала відомою завдяки своїм коротким оповіданням, віршам та п'єсам для дітей. Також склала збірник різних казок і міфів (у тому числі грецьких). Часто ілюструвала власні книжки.


Ілюстратор: Janis Schulz.
Переклад: Оксана Савостіна.
Об'єм: 72 сторінки.
УДК: 821.111’06-343-93.
ISBN: 978-617-7676-07-1, 978-617-7676-00-2.
Дата першого видання: 1915 рік.
Дата видання «Штучкою»: 22 травня 2019 року.
Мова Формат Ціна, грн.  
Українська Електронна книга 39 грн.
Російська Електронна книга 39 грн.